Abrakadabra! Paletki cieni do powiek inspirowane Harrym Potterem

To nie lada gratka dla miłośniczek Harry’ego Pottera. Nie, nie chodzi o randkę z Danielem Radcliffem, odtwórcą tytułowej roli. Już niedługo powstaną paletki cieni do powiek inspirowane serią książek i filmów o tym młodym czarodzieju. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki będziesz mogła stworzyć magiczny makijaż oczu. Każdy mugol pozazdrości ci takiego wyglądu.

W planach pozostaje wykonanie czterech paletek, które wzorowane będą na domach Hogwartu, Szkoły Magii i Czarodziejstwa.

Chodzi tu o: Gryfindor, Slytherin, Ravenclaw i Huffelpuff. Kolorystyka i projekt graficzny opakowania i cieni do powiek będą nawiązywać do wyglądu godła każdego z domów. Ponadto, w palecie znajdą się duże lusterko i dwa pędzelki imitujące czarodziejskie pióro. Cienie do powiek będą nazywać się tak, jak cechy charakteru promowane przez każdy z domów. W palecie Gryfindor znajdą się między innymi cienie o następujących nazwach: Odwaga, Męstwo, Szczerość i Szlachetność. Barwami dominującymi będą złoto i czerwień. W paletce Ravenclaw będą to: Inteligencja, Mądrość, Kreatywność i Oryginalność w brązowych i niebieskich odcieniach. Sprawiedliwość, Wierność, Uprzejmość i Pracowitość to nazwy fioletowych cieni do powiek, które znajdą się w palecie Hufflepuff. Natomiast w paletce Slytherin odnajdziesz: Ambicję, Spryt, Przebiegłość i Braterstwo w szarych i srebrnych kolorach.

Cienie do powiek inspirowane Harrym Potterem zapowiadają się naprawdę fantastycznie. Odcienie zostały dopasowane tak, że z łatwością będziesz mogła wyczarować olśniewający makijaż oczu na każdą okazję. Nieważne czy będzie to romantyczne spotkanie we dwoje, rozmowa o pracę, czy sylwestrowy bal. Wybierając odpowiednią paletkę, z pewnością wykreujesz bajeczny wygląd. Już teraz można robić zakłady dotyczące trwałości cieni do powiek. Na pewno nie będą osypywać się, ani zbierać w załamaniach powiek. Przetrwają kilka godzin intensywnej pracy lub szalonej zabawy. Cienie do powiek inspirowane serią książek i filmów o Harrym Potterze są niezwykle barwne. Zupełnie jak świat w książce o młodym czarodzieju! Czy równie czarująco będziesz wyglądać, kiedy zrobisz makijaż tymi cieniami do powiek? I pamiętaj: Harry Potter należał do Gryfindoru.