Bikor Makeup, Ziemia Egipska. Bronzer idealny?

Nawilża, działa leczniczo, ochrania przed słońcem i dodaje twarzy niesamowicie naturalnego koloru. Ziemia Egipska od Bikor Makeup to coś więcej niż zwykły bronzer. Kobiety z całego świata zachwycają się działaniem tego produktu. Nie bez powodu.

Trudno jest przekonać nam się do kosmetycznych nowości, które wchodzą na rynek. Nie mamy zaufania do dziwnych produktów i nieznanych dotychczas marek. Słusznie, bo większość takich nowości to marne podróbki istniejących produktów lub propozycje, które okazują się kompletną klapą. Nie w przypadku pudru brązującego Ziemia Egipska (Egyptische Erde)!

Ziemia Egipska Bikor

Uniwersalny kosmetyk, który pasuje idealnie do każdego typu urody. Puder brązujący, który wtapia się w naszą karnację i sprawia, że skóra nabiera zdrowego blasku. Bronzer Bikor daje nam możliwość manipulowania kolorem. To jedyny taki bronzer na rynku. Pozwala modelować twarz i ukrywać niedoskonałości. Ziemia Egipska Bikor naprawdę ma odcień, który pasuje do każdej twarzy. Co ciekawe, można nim przyciemnić opaleniznę nawet dziewięciokrotnie!

Ziemia Egipska od Bikor Makeup to produkt, który łączy w sobie niesamowite efekty w makijażu z rewelacyjnymi właściwościami odżywczymi. Puder brązujący Bikor Egyptische Erde został wzbogacony o dwie witaminy – A i E, olej jojoba, masło shea i filtry UV. Ziemia Egipska to nie tylko zwykły kosmetyk do makijażu, ale jednocześnie produkt pielęgnacyjny. Zapewnia kompleksowe odżywienie, nawilżenie i ochronę.

Bikor Makeup Ziemia Egipska to kosmetyk testowany dermatologicznie i hipoalergicznie. Prawdopodobnie również dlatego jest tak chętnie wybierany przez kobiety na całym świecie. Nie ma znaczenia nawet to, że bronzer Bikor kosztuje kilkunastokrotnie więcej niż pudry brązujące popularnych marek. Jego cena jest bardzo wysoka, ale jak na razie wszyscy uznają ją za adekwatną.

Odcień Bikor Egyptische Erde jest bardzo neutralny – bez wyraźnych ciepłych i zimnych tonów. To dlatego pozwala osiągnąć naturalny kontur twarzy, podkreślić opaleniznę, wyrównać koloryt. Wystarczy użyć szerokiego pędzla i kolistymi ruchami rozłożyć równomiernie niewielką ilość pudru. Ziemia Egipska przy każdym kolejnym użyciu daje bardziej intensywny efekt.