Dzięki niemu twoje pędzle będą czyste. StylPro Makeup Brush Cleaner and Dryer marki Tom Pellereau.

Żadna z nas nie lubi myć pędzli do makijażu. Namaczanie, czyszczenie, suszenie… A i tak twoje aplikatory nie są czyste; do tego ta wilgoć wyczuwalna przy robieniu makijażu. Jeżeli chcesz w szybki i efektywny sposób oczyścić swoje pędzelki, wypróbuj najnowsze urządzenie marki Tom Pellereau, StylPro Makeup Brush Cleaner and Dryer.

Po co myć pędzle do makijażu?

Jeżeli zależy ci na zdrowej skórze i na ładnym makijażu, systematycznie myj pędzle. W brudnym włosiu namnażają się bakterie, wywołujące podrażnienia cery, trądzik i zaskórniki. Co więcej, malowanie się aplikatorem, na którym zalega gruba warstwa podkładu lub pudru, nie przyniesie pożądanego efektu. Kosmetyki mogą się zbrylać, zbierać się w zagłębieniach skóry i pozostawiać na skórze nierównomierną warstwę. Jak do tej pory czyściłaś swoje pędzle? Szklankę napełniałaś wodą oraz mydłem lub płynem do makijażu. Aplikatory moczyły się kilkanaście godzin, a potem leżakowały w ciepłym miejscu. Efekt? Wilgoć i resztki kosmetyków pomiędzy ciasno ułożonym włosiem. Na szczęście powstał StylPro Makeup Brush Cleaner and Dryer, czyli urządzenie do mycia pędzli.

StylPro Makeup Brush Cleaner and Dryer od Toma Pellereau

Jest to zmyślne urządzenie, które z powodzeniem wyczyści nawet najbardziej zabrudzony pędzelek. Jak wygląda? StylPro Makeup Brush Cleaner and Dryer to smukły gadżet z doczepianymi nasadkami na pędzelki. W zestawie znajdziemy aż osiem końcówek dostosowanych do wielkości twoich aplikatorów. Mamy tu także miskę do mycia, stojak, na którym możesz ustawić pędzle i nasadki, oraz instrukcję obsługi. Nie zapomnij dokupić płynu myjącego.

Jak korzystać z StylPro Makeup Brush Cleaner and Dryer? Do pędzelka dobierasz nasadkę i doczepiasz ją do głównej części urządzenia. Miseczkę z zestawu napełniasz wodą i czyszczącym produktem. Robisz KLIK… a pędzelek zaczyna się bardzo szybko obracać. Zanurzając go w wodzie, usuwasz z włosia podkład, puder lub cienie do powiek. Ustawiając pędzelek nad powierzchnią wody, suszysz go. Po chwili możesz wyłączyć StylPro Makeup Brush Cleaner and Dryer. Zobaczysz, że twoje aplikatory będą czyściutkie.