Konturowanie twarzy z dr Ireną Eris. Modelator twarzy Face Oval Designer

Nie ma to jak kosmetyki 3 w 1. Właśnie taki jest nowy modelator twarzy Face Oval Designer marki dr Irena Eris. Zastępuje rozświetlacz, róż do policzków i bronzer. Zobacz, jak wygląda ten uniwersalny kosmetyk. Sprawdź też, jak zrobić konturowanie twarzy.

W kompaktowym pudełeczku z lusterkiem znajdziesz kosmetyk, dzięki któremu twoja twarz będzie piękniejsza. Face Oval Designer od dr Ireny Eris to rozświetlacz, bronzer i róż do policzków w jednym. Dzięki temu produktowi zrobisz doskonały makijaż, a twarzy zapewnisz naturalny wygląd. Ten modelator twarzy polecany jest wszystkim kobietom niezależnie od typu cery i wieku. Stosuj go tak często, jak tego tylko chcesz. Face Oval Designer zawiera mikę, czyli minerał, który odbija światło. Tym samym sprawia, że cera jest promienna i piękniejsza. Co więcej, produkt ma działanie nawilżające. Polecany jest również dla osób z bardzo wrażliwą i skłonną do podrażnień skórą.

Jak konturować twarz z Face Oval Designer od dr Ireny Eris?

Jeżeli chcesz wymodelować twarz, pamiętaj o bardzo ważnej zasadzie. Na te partie twarzy, które chcesz uwydatnić, nakładasz rozświetlacz. Miejsca na twarzy wymagające ukrycia malujesz bronzerem. Natomiast różem podkreślasz kości policzkowe i upiększasz cerę. Niestety, Face Oval Designer od dr Ireny Eris jest tak mały, że trudno będzie nam nałożyć kosmetyk na pędzel. Ale dla chcącego nic trudnego. Do wymodelowania twarzy możesz zastosować małe i wąskie pędzelki. Zacznij od zaaplikowania bronzera. Nałóż go wzdłuż kości policzkowych – w ten sposób wyszczuplisz twarz. Jeśli chcesz stworzyć efekt opalenizny, bronzer dodaj jeszcze na skroniach, na czubku brody i na grzbiecie nosa. Różem pomaluj wierzch kości policzkowych. Rozświetlacz nanieś zaś pod łukiem brwiowym, w wewnętrznych kącikach oczu i na tych partiach twarzy, które chcesz uwydatnić.

Face Oval Designer od dr Ireny Eris – efekty

Kosmetyk nie jest mocno napigmentowany, dzięki czemu daje subtelny i naturalny efekt. Co więcej, z łatwością się aplikuje i rozciera. Face Oval Designer jest idealny do konturowania twarzy. Świetnie podkreśla jej atuty i kamufluje niedoskonałości. Zapewnia delikatne wykończenie makijażu. Z pewnością upiększy twoją buzię.