12. Odżywka do rzęs HAIRPLUS

Po odświeżeniu i unowocześnieniu designu odżywka do rzęs Hairplus prezentuje się bardziej elegancko. To jeden z większych – pod względem pojemności – produktów, który wzmacnia i odżywia rzęsy za sprawą kompleksu biopeptydów, witamin i ekstraktów roślinnych. Dowiedz się, jak została oceniona odżywka do rzęs Hairplus.

Pojemność: 3 ml / 4.5 ml

Formuła. Co zawiera?

Odżywka do rzęs Hairplus od marki Facevolution to serum przyspieszające wzrost, które zawiera pantenol, kompleks cennych witamin, ekstrakt z żeń-szenia i dodatkowe ekstrakty owocowe oraz kwiatowe. Poprawia kondycję rzęs, dzięki aktywnym aminokwasom z wiązaniami peptydowymi tzw. biopeptydom. Skład tego produktu jest łagodny i dopasowany do wrażliwych okolic oczu. Biopeptydy o działaniu odmładzającym są tutaj głównym składnikiem odpowiedzialnym za wzrost rzęs, jednak niezbyt silnym.

Na pewno nie mają tak intensywnego działania, jakiego oczekujemy.

Działanie. Jakie efekty daje?

Facevolution prezentuje produkt, który pobudza wzrost rzęs w łagodny i delikatny sposób. To dlatego odżywka do rzęs Hairplus jest skuteczna, ale nie przynosi rewolucyjnych efektów. W teorii rzęsy mają być dłuższe o 40-45% i wyraźnie bardziej gęste. Praktyka pokazuje jednak, że takich efektów nie ma co oczekiwać. Odżywka do rzęs Hairplus rzeczywiście wzmacnia cebulki rzęs, odżywia je i eliminuje problem nadmiernego wypadania włosków. W trakcie kuracji tracimy je nadal, ale w naturalnej ilości. Pierwsze efekty mają pojawić się około 4-8 tygodnia, jednak cała kuracja trwać nawet do 9 miesięcy.

Opakowanie. Jak wygląda?

Niedawno odżywka do rzęs Hairplus przeszła wyraźny lifting. Opakowanie zmieniono na bardziej nowoczesne i proste. Logo marki pozostało to samo, a kolorystyka to nadal czerń w połączeniu z intensywnymi odcieniami pomarańczu i bielą. Dawniej złocista nakrętka zastąpiona została przez bardziej elegancką, srebrną. Również kartonik zyskał nowoczesny design. Nie sposób pomylić ten produkt z innym, tym bardziej po odświeżeniu jego wyglądu. Żadnej zmiany w kwestii materiału, dlatego odżywka do rzęs Hairplus nadal sprzedawana jest w plastikowych flakonikach.

Aplikacja. Jak używać?

Pod względem sposobu użycia odżywka do rzęs Hairplus nie prezentuje żadnych rewolucyjnych rozwiązań. Mamy tutaj standardowy aplikator w formie pędzelka i prosty sposób użycia. Kosmetyk należy stosować regularnie, każdego dnia. Przed nałożeniem należy dokładnie oczyścić i odtłuścić okolice oczu. Odżywka do rzęs Hairplus jest na tyle delikatna, że nawet najmniejsze zanieczyszczenia mogą osłabiać jej działanie. Serum należy nakładać pędzelkiem wyłącznie na linię rzęs, najlepiej wieczorem przed pójściem spać.