2. Odżywka do rzęs Lashcode

 

Serum, które z kilku powodów plasuje się w czołówce produktów najchętniej wybieranych do pielęgnacji rzęs. Nie tylko skutecznie pielęgnuje, ale też przyspiesza wzrost włosków. Dzięki temu Lashcode Eyelash Serum jest chętnie wybierany przez osoby o bardzo cienkich, krótkich i niezbyt gęstych rzęsach. Też takie masz? Zobacz, co może zaoferować ci odżywka do rzęs Lashcode.

Pojemność: 5 ml

Formuła. Co zawiera?

Nie jest tajemnicą, że skuteczność odżywki do rzęs bierze się z jej składu. W serum Lashcode najważniejszy jest kompleks stymulujący pracę cebulek i przyspieszający wzrost rzęs – lekki i naturalny. Do tego dochodzą składniki odżywcze, humektanty (substancje nawilżające) i coś, co ochroni rzęsy przed ewentualnymi czynnikami szkodliwymi. Tych składników nie jest dużo, a mimo to odżywka do rzęs Lashcode zawiera wszystko to, co jest niezbędne. Nie ma tu żadnych barwników, aromatów, silikonów i substancji potencjalnie szkodliwych. Lashcode Eyelash Serum dopracowano w każdym calu.

Działanie. Jakie efekty daje?

Lashcode Eyelash Serum to jedna z najskuteczniejszych odżywek. Warto sięgnąć po nią, gdy oczekujemy widocznej poprawy kondycji rzęs. Co się kryje pod tym hasłem? Odżywka do rzęs Lashcode przede wszystkim zapewnia odpowiednie nawilżenie, odżywia i wspiera regenerację. W pierwszej kolejności wzmacnia cebulki rzęs, dzięki czemu przestają wypadać w nadmiernej ilości. Efektem jest zagęszczenie włosków i uwydatnienie konturów oka. Zwłaszcza że odżywka do rzęs Lashcode wydłuża, pogrubia, ale też przyciemnia włoski i dodaje im blask. Wydobywa ich naturalne piękno.

Opakowanie. Jak wygląda?

To, jak wygląda odżywka do rzęs, nie jest najważniejsze. Grunt to dobry skład i skuteczność. Mimo to przyjemniej korzysta się z serum takiego jak Lashcode Eyelash Serum, które zostało zapakowane w estetyczny flakonik. Bardzo zgrabny, mimo większej pojemności serum. Elegancji dodaje stonowana kolorystyka. A całość wykonana jest z bardzo dobrych jakościowo materiałów – dotyczy to zarówno flakonika, jak i kartonika, a także najważniejszego, czyli aplikatora.

Aplikacja. Jak używać?

Odżywka do rzęs Lashcode przekonuje do siebie również bardzo łatwym sposobem użycia. Kuracja trwa kilka miesięcy, ale wcale nie zajmuje dużo czasu. Codzienne stosowanie serum nie jest problematyczne. Składa się z dwóch kroków – pierwszy jest dokładny demakijaż, a drugi to nałożenie preparatu na linię rzęs, tuż u ich nasady. Można to zrobić jednym ruchem, pociągając aplikatorem od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka. Odżywka Lashcode wchłania się bardzo szybko.

Strona producenta: lashcode.pl