8. Odżywka do rzęs LONG4LASHES

Popularna odżywka do rzęs Long4Lashes to serum przyspieszające wzrost na bazie czystego bimatoprostu wzbogaconego kilkoma, dodatkowymi składnikami odżywczymi. Produkt tylko w jednej pojemności, o przystępnej cenie adekwatnej do skuteczności. Zobacz, dlaczego odżywka do rzęs Long4Lashes uplasowała się właśnie na tej pozycji.

Pojemność: 3 ml

Formuła. Co zawiera?

Na głównej stronie produktu możemy przeczytać, że odżywka do rzęs Long4Lashes swoją skuteczność zapewnia jednemu składnikowi aktywnemu. To bimatoprost w czystej postaci, którego stosowanie w celach kosmetycznych wywołuje sporo kontrowersji. Zdecydowanie lepsze są odżywki do rzęs, które zawierają przebadaną pochodną tego składnika o takim samym działaniu. Odżywka do rzęs Long4Lashes oprócz bimatoprostu zawiera panthenol, kwas hialuronowy i alantoinę. To kompozycja składników wspomagających działanie kosmetyku.

Nie czynią one jednak z Long4Lashes silnego konkurenta pod względem składu dla topowych produktów.

Działanie. Jakie efekty daje?

Produkt poprawia ogólną kondycję i wygląd rzęs. Odżywka do rzęs Long4Lashes pierwsze efekty odżywienia przynosi po 3 tygodniach. Rzeczywiście wzmacnia rzęsy i zapobiega ich nadmiernej utracie. Stosowana regularnie ma wydłużać, zagęszczać, pogrubiać, uelastyczniać i nabłyszczać włoski. Opinie o L4L wskazują, że to jedna ze skuteczniejszych odżywek do rzęs, choć nie zapewnia kompleksowego działania. Efekty nie są tak spektakularne, jak można byłoby się tego spodziewać. Nie da się jednak zaprzeczyć, że odżywka do rzęs Long4Lashes działa.

Opakowanie. Jak wygląda?

Odżywka do rzęs Long4Lashes ma charakterystyczną, plastikową buteleczkę w biało-złocistej kolorystyce. Ciemniejsza nakrętka z pędzelkiem jest zwężana ku końcowi i właśnie to odróżnia L4L od innych odżywek w prostych opakowaniach. Buteleczka i kartonik odżywki ozdobione są minimalistycznym logiem marki. Całość utrzymano w czystej, białej kolorystyce. Nie sposób przeoczyć Long4Lashes na sklepowych półkach. Produkt dostępny jest zarówno stacjonarnie w niektórych drogeriach, jak i online.

Aplikacja. Jak używać?

Do kosmetyku dołączono wygodny aplikator w formie cienkiego pędzelka. Dzięki niemu odżywka do rzęs Long4Lashes może być zaaplikowana jednym ruchem. Serum nakłada się na górną linię rzęs. Trzeba pamiętać, aby nigdy nie stosować preparatu na dolną linię rzęs lub wewnątrz oka. Producent zaleca, aby odżywka do rzęs Long4Lashes była używana raz dziennie, najlepiej na noc. Ważne jest bowiem, aby skóra była przed nakładaniem odżywki oczyszczona i osuszona.