5. Odżywka do rzęs M2 LASHES

Wygląda jak maskara o intensywnie czarnej formule. W praktyce odżywka do rzęs M2 Lashes to jeden z popularniejszych preparatów przeznaczonych do pielęgnacji i pobudzania wzrostu rzęs. Zawiera tajemniczy składnik MDM i kwas hialuronowy. Przekonaj się, czy te składniki sprawiają, że odżywka do rzęs M2 Lashes jest skuteczna.

Pojemność: 5 ml

Formuła. Co zawiera?

Większość produktów stymulujących wzrost rzęs zawiera zaawansowane składniki aktywne. Nie inaczej jest w tym przypadku. Odżywka do rzęs M2 Lashes bazuje na substancji stymulującej o nazwie MDN stosowanej w medycynie. Wzbogacona została ona m.in. o kwas hialuronowy, biotynę (witaminę B7) i humektanty na bazie cukrów pochodzenia zwierzęcego. Nie ma tutaj żadnego ekstraktu roślinnego, brakuje odżywczych olejków lub jakiegokolwiek składnika naturalnego pochodzenia.

To mówi samo za siebie i ułatwia ocenę składu formuły M2 Lashes.

Działanie. Jakie efekty daje?

Delikatnie dozowane składniki aktywne powodują wzmocnienie rzęs od ich nasady. Odżywka do rzęs M2 Lashes to produkt pielęgnujący, dzięki któremu rzęsy zyskują zdrowy blask i elastyczność. Mają wydłużać się, zagęszczać i pogrubiać już po kilku użyciach. W rzeczywistości odżywka do rzęs M2 Lashes zadziała, ale dopiero po 6-8 tygodniach, czy czym maksymalne rezultaty da się osiągnąć dopiero po kilku miesiącach. Produkt nie działa spektakularnie, ale jest skuteczny. Wzmacnia włoski i zapobiega nadmiernej utracie rzęs.

Opakowanie. Jak wygląda?

Odżywka do rzęs M2 Lashes to produkt, który przyciąga uwagę swoim wyglądem. Od klasycznych serum odróżnia go przede wszystkim opakowanie. Odżywkę zaprojektowano na wzór maskary, chociaż różni się od niej aplikatorem. Szklana, przezroczysta buteleczka ukazuje czarne wnętrze flakonika. Połączenie czerni, srebra i szkła jest naprawdę eleganckie. Nakrętka buteleczki jest nieco szersza, dzięki czemu kosmetyk wygodnie trzyma się w dłoni i nie ma obaw o jego wyślizgnięcie się. Odżywka do rzęs M2 Lashes od M2 Beauté to bardzo elegancki i ładny produkt.

Aplikacja. Jak używać?

Żadnego zaskoczenia nie przeżyjemy, jeśli chodzi o aplikację M2 Lashes. Zgodnie z zalecenia odżywka do rzęs M2 Lashes powinna być aplikowana raz w ciągu całego dnia. Najlepiej robić to wieczorem, bo przed nałożenie serum konieczne jest dokładnie oczyszczenie i osuszenie cery. Dopiero wówczas cienkim pędzelkiem można nabrać serum i nałożyć na górną powiekę u nasady rzęs. Odżywka do rzęs M2 Lashes wchłania się po kilku sekundach. Trzeba uważać, aby produkt nie dostał się do oczu w trakcie lub po aplikacji.