11. Odżywka do rzęs PROLASH

Odżywka do rzęs Prolash to kompleks naturalnych składników pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, które odżywiają i wzmacniają rzęsy. Jedna odżywka w dwóch wersjach: większej pomarańczowej i mniejszej niebieskiej. Dostępna online w dość niskiej cenie, która odpowiada działaniu produktu. Sprawdź, pod jakimi względami wyróżnia się odżywka do rzęs Prolash.

Pojemność: 5 ml / 6.5 ml

Formuła. Co zawiera?

Odżywka do rzęs Prolash+ bazuje na naturalnych składnikach czynnych, które mają pozytywnie wpływać na stan rzęs. Znajdziemy tutaj m.in. kwas hialuronowy, komplet witamin, keratynę, kolagen, kwasy tłuszczowe omega-6 oraz sporo wyciągów roślinnych. Za działanie stymulujące porost rzęs ma odpowiadać tajemniczy enzym „EPM” oraz czynnik wzrostu pozyskany z owczej wełny. Bogaty skład nie jest jednak wyznacznikiem skuteczności, która zależy od jakości i proporcji substancji aktywnych. Odżywka do rzęs Prolash nie jest pod tym względem najlepsza.

Dodatkowo zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego.

Działanie. Jakie efekty daje?

Producent obiecuje spektakularne efekty. Odżywka do rzęs Prolash+ faktycznie odżywia rzęsy od ich nasady po końce, dzięki czemu stają się one mocniejsze. Wypadanie rzęs w nadmiarze przestaje być problemem. Serum ma zapewniać także przedłużenie i zagęszczenie rzęs, ale to efekty niepotwierdzone opiniami. Odżywka do rzęs Prolash zapewnia delikatny wzrost rzęs, ale nie ma większego wpływu na ich gęstość. Pierwsze efekty odżywienia mają być zauważalne już po 7-14 dniach systematycznego stosowania. Na pobudzenie wzrostu potrzeba jednak dużo więcej czasu.

Opakowanie. Jak wygląda?

Trzeba przyznać, że odżywka do rzęs Prolash+ odróżnia się wizualnie. Dostaniemy ją w dwóch wersjach, których kolorystyka i wielkość uzależniona jest od pojemności. Odżywka do rzęs Prolash w mniejszym opakowaniu (5 ml) jest całkiem niebieska i bardzo prosta. Zdobią ją tylko białe napisy i nic poza nimi, dlatego nie wyróżnia się na tyle konkurencji. Odżywka do rzęs Prolash w wersji powiększonej (6.5 ml) ma charakterystyczny pomarańczowy kartonik, który kryje przezroczystą buteleczkę ze srebrną nakrętką. Przez takie opakowanie dobrze widać, ile odżywki jeszcze zostało.

Aplikacja. Jak używać?

Odżywka do rzęs Prolash to jedyna taka, którą należy nakładać przynajmniej dwukrotnie – rano i wieczorem. Na ulotce dołączonej do opakowania możemy przeczytać, że Prolash najlepiej aplikować od 2 do 3 razy dziennie. Zawsze przed nałożenie konieczny jest demakijaż oczu i umycie twarzy. Następnie za pomocą cienkiego eyelinera serum rozprowadza się na górnej i dolnej linii rzęs. W trakcie aplikacji nie wolno mieć założonych soczewek kontaktowych, a do osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów konieczne jest systematyczne stosowanie.