6. Odżywka do rzęs QUICKMAX

Serum o podwójnej objętości i złotym designie, którego popularność może zaskakiwać. Odżywka do rzęs Quickmax bazuje na dwóch tajemniczych enzymach i hormonach pobudzających wzrost rzęs. Kosztuje dość dużo i należy do średnio skutecznych produktów. Przeczytaj, jak działa odżywka do rzęs Quickmax.

Pojemność: 5 ml

Formuła. Co zawiera?

Przez producenta odżywka do rzęs Quickmax nazywana jest wzmacniaczem wzrostu. Właściwości zawdzięcza interesującej kombinacji składników aktywnych. Zawiera enzym EPM i naturalny hormon wzrostu. Obie substancje są dość tajemnicze, ponieważ niewiele informacji na ich temat znajdziemy w sieci. Z wyjątkiem tej, że działają stymulująco. Poza tym odżywka do rzęs Quickmax zawiera kwas hialuronowy, witaminy, pantenol, alantoina, olejki eteryczne i ekstrakty roślinne.

Formuła Quickmax nie jest najlepsza, ale nie można powiedzieć, że skład serum jest najgorszy.

Działanie. Jakie efekty daje?

Opinie na tema działania tego produktu są nieliczne i mało konkretne. Odżywka do rzęs Quickmax to produkt o dobrych właściwościach odżywczych i wzmacniających. Pierwsze rezultaty wydłużenia i pogrubienia rzęs mają być widoczne już po 7 dniach, a po 15 dniach włoski mają się przyciemnić. Fizycznie jest to jednak niemożliwe, zwłaszcza w przypadku rzęs w bardzo słabej kondycji. Odżywka do rzęs Quickmax jest skuteczna, ale na pojawienie się rezultatów trzeba poczekać zdecydowanie dłużej. Cała kuracja trwa nawet kilka miesięcy.

Opakowanie. Jak wygląda?

Odżywka do rzęs Quickmax prezentuje się mało elegancko. Prosty flakonik w złocistym kolorze wykonano ze średniej jakości plastiku, a zewnętrzny kartonik utrzymano w tej samej kolorystyce. Od produktu w takiej cenie można oczekiwać nieco lepszego opakowania. Zarówno pod względem wyglądu, jak i jakości materiałów. Odżywka do rzęs Quickmax to jedna z większych dostępnych na rynku, dlatego jej opakowanie jej większe i szersze. Butelka nie jest tak smukła i poręczna, jak przy innych produktach, ale nadal dobrze leży w dłoni.

Aplikacja. Jak używać?

Serum do rzęs Quickmax działa, podczas gdy śpimy, dlatego że nakłada się je wieczorem. Ważne jest regularne stosowanie, bo każda przerwa w aplikacji osłabia działanie składników aktywnych. Odżywka do rzęs Quickmax ma cienki, dość łatwy w użyciu pędzelek. Nałożenie serum na linię rzęs nie jest dzięki niemu trudne. O ile ktoś ma wprawę w malowaniu się eyelinerem, zrobimy to za jednym pociągnięciem. Konieczne jest jednak oczyszczenie i osuszenie skóry wokół oczu przed przystąpieniem do aplikowania serum. Produkt będzie wtedy efektywniejszy.