2. Odżywka do rzęs REVITALASH

Bardzo dobrze znana marka produktów stymulujących wzrost włosów. Odżywka do rzęs Revitalash to formuła bogata w kompleks biopeptydów. Wzmacnia, odżywia, regeneruje i aktywizuje cebulki rzęs. Zaawansowana formuła i wyrobiona marka nie wystarczą. Sprawdź, czemu Revitalash nie zajmuje pierwszego miejsca w rankingu.

Pojemność: 1 ml / 2 ml / 3.5 ml

Formuła. Co zawiera?

Charakterystyczna dla tego produktu jest chroniona patentem technologia BioPeptin Complex, która odpowiada za wzrost rzęs. To właśnie aktywne nanopeptydy są tutaj kluczowym składnikiem. Znajdziemy go w wielu innych produktach, dlatego nie jest to wielka innowacja. Substancje te wzbogacono o kilka wyciągów roślinnych działających antyoksydacyjnie, aminokwasy oraz witaminy. Płacąc tak wysoką cenę za kilka mililitrów produktu, można oczekiwać czegoś zdecydowanie bardziej innowacyjnego i przede wszystkim całkiem naturalnego.

Działanie. Jakie efekty daje?

Odżywka do rzęs Revitalash Advanced to produkt przeznaczony do stymulowania wzrostu rzęs. Przede wszystkim przywraca naturalnym rzęsom zdrowie, zapewnia wzmocnienie i upiększa. Przy regularnym stosowaniu mogą wyglądać lepiej i być bardziej błyszczące. Teoretycznie odżywka do rzęs Revitalash ma wydłużać, pogrubiać i zagęszczać rzęsy, jednak nie jest to efekt gwarantowany. Konsumentki potwierdzają, że rzęsy zyskują nieco na długości i delikatnie pogrubiają się, ale tylko u nasady.

Na tak widoczny efekt trzeba jednak czekać bardzo długo.

Opakowanie. Jak wygląda?

Prawdopodobnie właśnie odżywka do rzęs Revitalash rozpoczęła modę na proste opakowania utrzymane w srebrnej kolorystyce. Faktycznie opakowanie tego serum prezentuje się bardzo dobrze, jest eleganckie. Minimalizm ma swoje zalety, bo żadne ozdobniki nie odrywają wzroku od granatowego logo produktu – jedynego elementu na srebrzystym opakowaniu. Plastikowy flakonik jest całkiem dobrej jakości. W kwestii opakowania można powiedzieć, że odżywka do rzęs Revitalash po prostu jest poręczna i ładna, ale nie wygląda efektownie.

Aplikacja. Jak używać?

Nowa odżywka do rzęs Revitalash to bardziej gęsta formuła, która nie sączy się do oka. To dlatego produkt jest bezpieczny i bez większych obaw można aplikować go u nasady rzęs. Producent zapewnia, że stosowanie Revitalash nie ma żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrz gałkowe oka ani ostrość widzenia. Dla pewności odżywka do rzęs Revitalash powinna być stosowana w bardzo małych ilościach, aplikowana jednym pociągnięciem cienkiego pędzelka, tylko raz dziennie.