3. Odżywka do rzęs WIMPERN BOOSTER

Niecałe trzy mililitry produktu zamknięte w standardowym, srebrnym flakoniku. Odżywka do rzęs Wimpern Booster to mało oryginalny design i ciekawa formuła. Skuteczne pielęgnuje rzęsy, wzmacnia je i zapewnia prawidłowe nawilżenie za sprawą kwasu hialuronowego. Zobacz, co jeszcze zawiera odżywka do rzęs Wimpern Booster.

Pojemność: 2.7 ml

Formuła. Co zawiera?

Tajemnicą serum do rzęs od Medipharma Cosmetics jest nowoczesne połączenie składników aktywnych z kofeiną, kwasem hialuronowym i pantenolem (in. prowitaminą B5). Odżywka do rzęs Wimpern Booster nie zawiera parabenów, silikonów, konserwantów i innych składników szkodliwych. Porównanie składu Wimpern Booster z formułami innych odżywek pokazuje, że marka nie wymyśliła tutaj nic zaskakującego. Substancja czynna przyspieszająca wzrost jest w każdym takim produkcie, a kwas hialuronowy zapewniający nawilżenie to nic innowacyjnego.

Działanie. Jakie efekty daje?

Odżywka do rzęs Wimpern Booster ma przyspieszać wzrost rzęs i zwiększać gęstość rzęs już po 2 tygodniach. Rzeczywiście kondycja rzęs w tym czasie się poprawia, a cebulki włosków są świetnie odżywione i wzmocnione. Efekty nie są jednak w tym czasie zauważalne gołym okiem. Faza wzrostu rzęs dopiero wydłuża się w tym czasie, dlatego wzrost na długości i grubości zauważymy dopiero po dłuższym czasie. Odżywka do rzęs Wimpern Booster jest skuteczna, ale potrzeba czasu, aby zaczęła działać.

Rezultaty są widoczne, ale nie zaskakujące, bo serum działa delikatnie.

Opakowanie. Jak wygląda?

Na pierwszy rzut oka naprawdę trudno domyślić się, czy to odżywka do rzęs Wimpern Booster, czy inny produkt o podobnym działaniu. Takie opakowania mają naprawdę dziesiątki podobnych produktów, które ostatnio pojawiły się na rynku. Srebrna kolorystyka z akcentami w odcieniu brudnego błękitu to mało oryginalny design. Nie mniej jednak metaliczne opakowanie prezentuje się bardzo dobrze, jest eleganckie i dość minimalistyczne. Odżywka do rzęs Wimpern Booster wygodnie trzyma się w dłoni, jest niewielka i poręczna – zmieści się w każdej kosmetyczce.

Aplikacja. Jak używać?

Sposób użycia Wimpern Booster świetnie zobrazowano na animacji zamieszczonej na oficjalnej stronie produktu. Jedną warstwę bezbarwnego serum należy nałożyć sprawnym pociągnięciem na górną linię rzęs, kiedy oko jest zamknięte. Działa najlepiej tylko wtedy, kiedy stosujemy je codziennie przed pójściem spać. Odżywka do rzęs Wimpern Booster musi być nakładana na oczyszczoną i osuszoną skórę powiek, a innych kosmetyków można użyć dopiero po 2-3 minutach od nałożenia preparatu.