Rewelacja od ISANA: płatki do peelingu i demakijażu

Przyznaj: dbasz o skórę twarzy, starasz się ją oczyszczać, ponieważ wiesz, że złuszczanie martwych komórek naskórka to podstawa pielęgnacji, ale często brakuje Ci na to czasu?

Wydałaś pieniądze na peeling, który teraz zalega na półce, bo ciężko Ci sięgnąć po kolejną tubę z kosmetykiem, ponieważ po prostu po długim, intensywnym dniu po prostu Ci się nie chce?

Oczyszczanie skóry twarzy z martwych komórek naskórka jest podstawą pielęgnacji.

Skóra pozbawiona peelingu zaczyna się buntować, narastające, obumarłe komórki skóry utrudniają wchłanianie się kremom i innym produktom do pielęgnacji twarzy. Skóra pozbawiona peelingu bardziej gromadzi wszelkie zanieczyszczenia ze środowiska, a zapchane pory nie ułatwiają pielęgnacji. Pojawiają się wągry i zaskórniki, a procesy na jej powierzchni i wewnątrz są zakłócone. Co zatem zrobić, jeśli często nie mamy czasu na tak ważny etap pielęgnacji, jakim jest peeling?

Firma ISANA wymyśliła genialny produkt- są to płatki kosmetyczne z peelingiem. To naprawdę dobry pomysł dla wszystkich zabieganych, zapracowanych osób. Pozwalają one na jednoczesne zmycie makijażu z twarzy, przy jednoczesnym peelingu skóry.

Płatki z peelingiem ISANA są duże, w opakowaniu znajduje się ich 35, jedna strona jest gładka i służy do tradycyjnego demakijażu, druga zawiera małe, niebieskie drobinki, które działają jak peeling.

Użycie płatków jest bardzo proste. Wystarczy po codziennym demakijażu twarzy i oczu za pomocą delikatnej strony wacika zwilżyć stronę z peelingiem (można nałożyć na niego tonik, olejek do twarzy, którego zazwyczaj używamy lub po prostu wodę- mineralną, termalną lub przegotowaną) i stroną z drobinkami przemywać twarz przez 2-3 minuty. Płatki ISANA świetnie spełniają swoje zadanie: zapewniają twarzy peeling, jednocześnie zbierając resztki zanieczyszczeń z powierzchni.

Wystarczy używać ich dwa razy w tygodniu, przy wieczornym demakijażu twarzy. Płatki z peelingiem świetnie nadają się również na wyjazd: nie zajmują dużo miejsca w bagażu, są lekkie i funkcjonalne. Wykonamy nimi nie tylko peeling, ale również zwyczajny demakijaż (wystarczy odwrócić wacik i użyć delikatnej strony bez ziarenek). Przydadzą się również do manicure. Możemy zmyć nimi lakier do paznokci i wykonać peeling skórek. Płatki do peelingu są niedrogie, a ich działanie rewelacyjne i wszechstronne. Brawo, ISANA!