9. Odżywka do rzęs BIOTEBAL RZĘSY XXL

Serum pobudzające wzrost rzęs Biotebal rzęsy XXL to apteczny produkt wzbogacony o zestaw składników odpowiedzialnych za porost, nawilżenie, odżywienie i zregenerowanie rzęs. To odżywka odpowiednia także dla osób o wrażliwej skórze. Dowiedz się, w jaki sposób można uzyskać rzęsy w rozmiarze plus size.

Pojemność: 3 ml

Formuła. Co zawiera?

Rozpiska składników aktywnych na stronie internetowej produktu prezentuje się naprawdę imponująco. Jako pierwszy wymieniony jest bimatoprost, uważany za jeden ze skuteczniejszych stymulatorów wzrostu. Jednak odżywka do rzęs Biotebal zawiera oprócz tego szereg innych substancji. Formuła bogata jest w polisacharydy i peptydy odpowiedzialne za wzmocnienie i nawilżenie. W składzie znajduje się także biotyna (witamina H obecna we wszystkich produktach marki), pantenol oraz dwa ekstrakty roślinne – ze świetlika oraz pestek dyni. Skład jest naturalny.

Działanie. Jakie efekty daje?

Biotebal rzęsy XXL to serum do rzęs, które w specjalistyczny sposób wzmacnia, wydłuża, pogrubia i zagęszcza rzęsy. Można stosować je także na rzęsy, którym zapewnia niezbędną pielęgnację. Efekty regularnego stosowania kosmetyku mają się uwidocznić już po około 3 tygodniach, choć ich intensywność uzależniona jest od tego w jakim stanie były rzęsy przed rozpoczęciem kuracji. Badania potwierdzają, że odżywka do rzęs Biotebal przynosi zadowalający efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs u ponad połowy konsumentów.

To skuteczny produkt odżywczy, którego delikatne działanie jest jak najbardziej adekwatne do niewygórowanej ceny.

Opakowanie. Jak wygląda?

Zanim doczytamy się opisu na kartoniku, możemy pomyśleć, że serum do rzęs Biotebal rzęsy XXL to kolejny z suplementów diety na wzmocnienie włosów. Wygląda jak lek głównie dlatego, że niewielką buteleczkę odżywki zamknięto w dużym, prostokątnym opakowaniu. Większą jego część zajmuje zbędne wypełnienie. Sam flakonik serum jest bardzo poręczny, zwęża się ku górze. Nie zajmuje dużo miejsca i dobrze trzyma się w dłoni. Całość prezentuje się całkiem dobrze dzięki trafionemu połączeniu bieli z fioletem.

Aplikacja. Jak używać?

Odżywka do rzęs Biotebal to jeden z tych produktów stymulujących, które mają standardowy sposób użycia. Ważna jest codzienna, systematyczna aplikacja, która jest warunkiem niezbędnym do uzyskania maksymalnych efektów. Przed nałożeniem serum Biotebal rzęsy XXL należy precyzyjnie oczyścić skórę powiek z makijażu, zanieczyszczeń nagromadzonych w trakcie dnia oraz nadmiaru sebum. Oczyszczona i osuszona skóra lepiej wchłania składniki odżywcze. Odżywkę nakłada się cienkich pędzelkiem na linię rzęs dolnych i górnych.