7. Odżywka do rzęs JOANNA MULTILASHES

Serum reklamowane hasłem „Twoje spojrzenie robi wrażenie”. Odżywka do rzęs Multilashes to propozycja od marki Joanna stworzona, aby stymulować wzrost rzęs, zagęszczać je i pogrubiać w kilka tygodni. To jeden z tańszych produktów wzmacniających rzęsy. Przekonaj się, czego jeszcze nie wiesz na temat serum do rzęs Multilashes.

Pojemność: 4 ml

Formuła. Co zawiera?

Joanna Multilashes to odżywka, która wzmacnia i przyspiesza wzrost rzęs dzięki sprecyzowanemu działaniu innowacyjnych składników aktywnych. To właśnie naturalne substancje odżywcze i stymulujące poprawiają kondycję rzęs i pozytywnie wpływają na ich wygląd. Za wzrost odpowiada bardzo popularny w kosmetyce bimatoprost, który odżywia rzęsy i wydłuża ich fazę wzrostu. Odżywka do rzęs Multilashes zawiera także proteiny jedwabiu, pantenol oraz kwas hialuronowy, które odpowiadają za nawilżenie, odżywienie i zregenerowanie skóry powiek oraz rzęs.

Działanie. Jakie efekty daje?

Na stronie produktu przeczytamy, że odżywka do rzęs Multilashes działa spektakularnie – wzmacnia, wydłuża i pogrubia rzęsy. Za sprawą swoich składników aktywnych serum ma wydłużać czas wzrostu rzęs w fazie anagenu, która naturalnie trwa od 30 nawet do 90 dni w zależności od danej osoby. Osiągnięcie maksymalnej długości, gęstości i grubości rzęs nie zawsze jest możliwe, ponieważ np. zniszczone rzęsy wymagają w pierwszej kolejności regeneracji, odbudowy i wzmocnienia.

Odżywka do rzęs Joanna może zahamować nadmierne wypadanie włosków i uelastycznić je, ale na efekty trzeba poczekać nawet 1 miesiąc.

Opakowanie. Jak wygląda?

Odżywka do rzęs Joanna Multilashes wygląda niepozornie. Biało-różowy kartonik ze srebrnymi napisami jest bardzo dziewczęcy i w niczym nie przypomina opakowań dużo bardziej luksusowych produktów. Zresztą wygląd jak najbardziej odzwierciedla cenę produktu. Serum nie jest drogie, mimo że sporych rozmiarów kartonik kryje w sobie odżywkę plus dołączoną w gratisie zalotkę. Sama buteleczka serum jest niewielkich rozmiarów, co zapewnia poręczność. Jednak częstym problemem wykonanych z takiego plastiku opakowań jest nieszczelność.

Aplikacja. Jak używać?

Do nakładania serum do rzęs Multilashes przeznaczono cienki, syntetyczny pędzelek. Sprawdza się w pielęgnacji włosków wokół oczu, ponieważ jest precyzyjny. Przed nałożeniem produktu konieczne jest wykonanie gruntownego demakijażu i oczyszczania twarzy, ponieważ nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia lub resztki sebum na powiekach mogą znacznie osłabiać działanie kosmetyku. Odżywka do rzęs Multilashes służy wyłącznie do pielęgnacji rzęs, nie nadaje się na brwi i należy ją nakładać tylko u nasady górnych rzęs.