1. Odżywka do rzęs NANOLASH

Jedyny tak skuteczny produkt stymulujący wzrost rzęs, który łączy w sobie siłę naturalnych składników i zaawansowane rozwiązania pielęgnacyjne. Odżywka do rzęs Nanolash wzmacnia, wydłuża, pogrubia, zagęszcza i nadaje rzęsom wygląd piękny, jak nigdy dotąd. Przekonaj się, dlaczego odżywka Nanolash to najlepsza inwestycja!

ODŻYWKA DO RZĘS NANOLASHPojemność: 3 ml

Formuła. Co zawiera?

Kluczem do skutecznej pielęgnacji są delikatne składniki o intensywnym działaniu. Odżywka do rzęs Nanolash to minimalizm nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz. Formuła zawiera tylko kilka składników niezbędnych dla zdrowia rzęs. Wszystkie wyselekcjonowano w taki sposób, aby zapewniały kompleksowe działanie. To dlatego odżywka do rzęs Nanolash zawiera substancje kosmetyczne pobudzające wzrost włosków, a także ekstrakty roślinne o właściwościach silnie odżywczych.

Połączenie naturalności z innowacją to strzał w dziesiątkę.

Działanie. Jakie efekty daje?

Prawdopodobnie nie ma drugiej tak kompleksowej odżywki do rzęs. Tylko Nanolash zapewnia rzęsom wielowymiarową pielęgnację. Przede wszystkim odżywia, nawilża i wzmacnia cebulki, które zyskują siłę do tego, aby rzęsy rosły mocniejsze i dłuższe. Odżywka do rzęs Nanolash tworzy na włosach i skórze wokół nich ochronną otoczkę, która zapobiega uszkodzeniom. Poza tym uelastycznia rzęsy, podkreśla ich podkręcenie i dodaje blasku. Wystarczy tylko kilka tygodni, aby odżywka do rzęs Nanolash widocznie wydłużyła i pogrubiła rzęsy. Zagęszcza linię rzęs, podkreśla kształt oczu, hamuje wypadanie i przyspiesza wzrost tzw. baby lashes.

Opakowanie. Jak wygląda?

Pierwsze, co przychodzi na myśl po wzięciu tego produkt do ręki, to luksus. Odżywka do rzęs Nanolash to jedyne serum w czarnym, smukłym i całkowicie matowym opakowaniu. Flakonik jest nie tylko poręczny, ale wygląda perfekcyjnie na każdej toaletce. Charakterystyczna dla tego produktu matowa czerń w połączeniu ze srebrnym logo to naprawdę trafiony design. Odżywka do rzęs Nanolash pojawia się tylko w jednej wersji pojemnościowej. Jest bardzo wydajna, a wszystko to dzięki bardzo precyzyjnemu pędzelkowi z cienkiego i delikatnego włosia.

Aplikacja. Jak używać?

Serum można używać zarówno na górną, jak i dolną powiekę. Wystarczy tylko jedna aplikacja dziennie, aby po kilku tygodniach mieć zupełnie nowe, lepsze rzęsy. Cała aplikacja zajmuje nie więcej niż dwie minuty dziennie. Odżywka do rzęs Nanolash najlepiej sprawdza się jako kosmetyk stosowany wieczorem przed snem. Należy nakładać ją codziennie po standardowym demakijażu twarzy i oczu. Wystarczy jedno pociągnięcie, aby bezbarwne serum zaaplikować właśnie tam, gdzie to konieczne, czyli tuż przy cebulkach. Odżywka do rzęs Nanolash wchłania się ekspresowo.

Strona producenta: www.nanolash.pl